dpss od3

facebook btelegram messenger 

fb2telegram messenger                    dpss od5 en 80

Адреса / Address: 

65042, вул. 7-ма Пересипська, 6
6 7th Peresypska St., 65042, Odesa


Дзвоніть / Calls:
tel/fax: 716-13-01

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця: з 8:00 до 16:30
обідня перерва: з 12:00 до 12:30

Держпродспоживслужба Одещини і Одеський аграрний університет підписали угоду про співпрацю

3

Між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області та Одеським державним аграрним університетом підписана угода про співпрацю. Документ підписали начальник Головного управління Володимир Кустуров та ректор університету Михайло Брошков.

Угода про співпрацю відкриває для обох сторін широкі перспективи щодо проведення досліджень на основі багатого досвіду як науково-педагогічних кадрів університету, так і фахівців Держпродспоживслужби. Але найголовніше – це підготовка майбутніх кадрів для Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Головною запорукою сталої освіти у сучасному світі є співпраця зі стейкхолдерами. Держпродспоживслужба – саме така організація. Завдяки їй наші студенти у подальшому можуть бути працевлаштованими, тобто забезпечити своє майбутнє,» - відзначив Михайло Брошков.

Сьогодні Одеський державний аграрний університет є головним освітянським джерелом, що готує майбутніх фахівців у сфері ветеринарної медицини, захисту рослин, агроінженерії, які потім працюють в Держпродспоживслужбі. 

«Саме можливість у майбутньому бути працевлаштованими для абітурієнтів має стати вагомим важелем у виборі навчального закладу. Одеський державний аграрний університет завдяки співпраці з Держпродспоживслужбою дає такий шанс. Служба має оновлюватися, їй потрібні молоді фахівці, котрі здобули освіту у сучасному виші,» - підкреслив Володимир Кустуров.

45

 

dpss

min agro pol

uryad portal

lab diagnost